Szkolenie online Czas pracy

Szkolenie online czas pracy – wygodne szkolenie z planowania i rozliczania czasu pracy z certyfikatem

Nasze szkolenie online Czas pracy to idealna propozycja dla osób, które muszą od zera, w krótkim czasie, opanować zasady planowania i rozliczania czasu pracy pracowników. Nasz kurs rozliczania czasu pracy to kompleksowe omówienie przepisów prawa pracy, regulujących czas pracy pracowników. Nasze szkolenie z czasu pracy omawia temat wyczerpująco – od podstaw i omówienia przepisów, przez szczegóły, poparte dziesiątkami przykładów i przypadków z praktyki kadrowej. Pokazujemy i omawiamy rozliczanie czasu pracy pracowników w sposób maksymalnie praktyczny.

Pełny opis i program szkolenia tutaj: Szkolenie czas pracy online

Szkolenie online czas pracy – jak to działa?

Prosto i wygodnie – zapisujesz się na szkolenie w dowolnym czasie, po zapisaniu się masz swoje konto i po prostu korzystasz z nagrań, materiałów do pobrania czy ściąg. Żadnych wymagań technicznych – wystarczy Ci dostęp do internetu, na komputerze, telefonie komórkowym czy tablecie i już korzystasz swobodnie z naszego szkolenia z czasu pracy.

Szkolenie online Planowanie i rozliczanie czasu pracy
Szkolenie online Czas pracy

Planowanie i rozliczanie czasu pracy zgodnie z przepisami to jeden z najważniejszych obowiązków pracodawcy. Za błędy w tym zakresie grozi pracodawcy odpowiedzialność, w tym nawet grzywny. Warto zatem poznać zasady planowania i rozliczania czasu pracy, z pomocne w tym zakresie z pewnością będzie szkolenie z czasu pracy. Oczywiście, można samemu sięgnąć do kodeksu pracy, nauczyć się przepisów nawet na pamięć (pisaliśmy niedawno na blogu: Jak nauczyć się tekstu na pamięć), ale sama znajomość przepisu nie wystarcza – należy umieć zastosować go w praktyce.

Przepisy o czasie pracy pracowników są dość rygorystyczne. Wielu pracodawców, którym zwyczajnie brakuje wiedzy w tym zakresie, często popełnia błędy, planując pracownikowi np. rozpoczęcie pracy drugi raz w tej samej dobie pracowniczej bez wdrożenia ruchomego czy indywidualnego rozkładu czasu pracy, planując z góry nadgodziny, nie dotrzymując odpoczynków dobowych itd. Te błędy nie wynikają z reguły z celowego działania – one wynikają właśnie z niewiedzy.

Sprawdź także: Praca w HR

Stąd też dobrze jest, aby pracodawca albo osoba odpowiedzialna za sprawy kadrowe w zakładzie pracy, znała i umiała stosować w praktyce przepisy regulujące czas pracy (zobacz również nasz kurs kadry online czy wpis na blogu: Kurs HR od podstaw). A wiedzę w tej materii, oprócz praktyki i własnego doświadczenia, mogą zapewnić właśnie szkolenia z czasu pracy.

Jeśli interesuje Cię ta tematyka, zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń dla HR – mamy szkolenie kadry i płace online, szkolenie rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenie RODO w kadrach i rekrutacji, szkolenie z płatnika i wiele innych.