Szkolenie online pracownik biurowy

Szkolenie online Pracownik administracyjno-biurowy z zaświadczeniem MEN

Nasze szkolenie online Pracownik administracyjno-biurowy dedykowane jest przede wszystkim osobom początkującym, które chcą szybko i wygodnie opanować najważniejsze zasady pracy w biurze, zdobyć wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonywania obowiązków pracownika biurowego itd. Nasz kurs biurowy online to 8 godzin nagrań, które błyskawicznie wdrożą Cię w najważniejsze aspekty pracy biurowej. Przejdź do strony szkolenia, zobacz przykładową lekcję i Zapisz się już dziś.

Program szkolenia i przykładowa lekcja tutaj: Kurs pracownik biurowy z zaświadczeniem

Nasze szkolenie online Pracownik administracyjno-biurowy zaprojektowane jest w taki sposób, aby umożliwić Ci szybkie opanowanie podstaw pracy biurowej. Koncepcja szkolenia jest taka, aby było ono przydatne szczególnie, jeśli np. szukasz pracy w biurze i nie masz co wpisać do CV. Dla osób początkujących, które np. kończą szkołę średnią i nie za bardzo wiedzą, co chcą robić w życiu, ale marzą o pracy w biurze na początek drogi zawodowej, nasz kurs na pracownika biurowego online to idealna propozycja.

Szkolenie biurowe online – kto może wziąć udział?

Każdy – nie ma tu żadnych ograniczeń. Do udziału w naszym szkoleniu biurowym online nie musisz mieć ani żadnego oprogramowania, ani sprzętu – wystarczy komputer, telefon czy tablet z dostępem do internetu. I nic więcej. Zapisujesz się na szkolenie, logujesz w dogodnym dla siebie czasie, przerabiasz sobie materiał szkolenia chronologicznie czy w wybranej przez siebie kolejności. A po ukończeniu szkolenia w ciągu 3 dni otrzymujesz od nas drukowany certyfikat oraz zaświadczenie, wystawione na podstawie przepisów rozporządzenia MEN w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych posiadamy uprawnienia do wystawiania legalnych i honorowanych dokumentów – certyfikatu i zaświadczenia.

Szkolenie online pracownik administracyjno-biurowy – jak to wygląda?

Bardzo prosto. Zapisujesz się – zajmie CI to dwie minuty. Aktywujemy dostęp do szkolenia, masz swoje konto i logujesz się w dowolnym czasie 24/7. Obsługa jest banalnie prosta, z pewnością ze wszystkim sobie poradzisz, ale oczywiście w razie potrzeby masz do dyspozycji trenera – opiekuna szkolenia, z którym możesz się kontaktować swobodnie.

Wejdź na stronę tutaj: Szkolenie pracownik biurowy i zobacz przykładową lekcję. Nie kupujesz kota w worku – u nas możesz zobaczyć, jak to wygląda.

Szkolenie online Pracownik administracyjno-biurowy
Szkolenie online Pracownik administracyjno-biurowy

Szkolenia biurowe online to dobry pomysł dla osób początkujących, które kończą szkołę średnią, nie mają jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego, nie miały okazji nigdzie pracować, a chcą poznać najważniejsze zasady pracy w biurze. Praca biurowa spotykana jest praktycznie w każdym zakładzie pracy. A praca w biurze to nie tylko przysłowiowe przekładanie papierów z miejsca na miejsce – nowoczesne biuro to centrum informacyjne w firmie, miejsce pierwszego kontaktu z klientem itd.

Warto skorzystać ze szkolenia, takiego jak nasze szkolenie online pracownik administracyjno – biurowy i zdobyć nowe kwalifikacje, ułatwiające poszukiwanie ciekawej pracy.

Sprawdź także: Jakie szkolenia dla pracowników

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą szkoleniową – tutaj szkolenia w wersji Do czytania: spdszkolenia.pl i tutaj szkolenia audio: spd2.pl

O kursach online poczytasz również na naszym BLOGU